Верифікований профіль
6
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6614
Останній візит на сайт
сьогодні
Привіт! Мене звати Данило, і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

А познайомитись із нами ближче можна за посиланням: Instagram: revolution_rea

Продаж квартир (2)

  • Revolution
    56 000 $
    1 346 $/м²

    Івана Дяченка вул., 13

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Бортничі
    1 кімната
    41.6 / 16 / 9.9 м²
    поверх 5 з 5
    2010 рік побудови
    сьогодні
    🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд ‼️Світло не вимикають 📍Локація: Івана Дʼяченка 13 Бортничі , Дарницький р-н Характеристики квартири: • Площа: загальна 41,6 м² , житлова 16 м² ) • Кількість кімнат: 1 • Поверх: 5/5 • Тип будинку: цегляний • Опалення: автономне опалення , власна котельня Стан та ремонт: • Мебльована • Техніка: духова шафа, варильна поверхня , бойлер , холодильник •роздільний с/в Інфраструктура та локація: • Транспорт: поруч з будинком зупинка громадського транспорту • Магазини, супермаркети: все є • Школи, садки: все в пішій доступності біля будинку • Парковка/паркінг: на території будинку є паркомісце закріплене за квартирою...
    Рієлтор
  • Revolution
    49 000 $
    1 148 $/м²

    Івана Дяченка вул., 13

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Бортничі
    1 кімната
    42.7 / 32 / 10 м²
    поверх 5 з 5
    2010 рік побудови
    сьогодні
    🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд ‼️Світло не вимикають 📍Локація: Івана Дʼяченка 13 Бортничі , Дарницький р-н Характеристики квартири: • Площа: загальна 42,7 м² , житлова 32 м² ) • Кількість кімнат: 1 • Поверх: 5/5 • Тип будинку: цегляний • Опалення: автономне опалення , власна котельня Стан та ремонт: • Мебльована • Техніка: духова шафа, варильна поверхня , бойлер , холодильник •роздільний с/в Інфраструктура та локація: • Транспорт: поруч з будинком зупинка громадського транспорту • Магазини, супермаркети: все є • Школи, садки: все в пішій доступності біля будинку • Парковка/паркінг: на території будинку є паркомісце закріплене за квартирою...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.